27

Wednesday, May

WWW survivaltech PL

Bilety lotnicze do Mediolanu
 /  / Bilety lotnicze do Mediolanu
Bilety lotnicze do Mediolanu

Bilety lotnicze do Mediolanu

Bilety lotnicze do Mediolanu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bilety lotnicze do Mediolanu

Mediolan to największe, włoskie miasto na południu kraju, który swoim stylem i specyficzną atmosferą słynie na cały świat. Mediolan oprócz Paryża jest uznawany za druga stolice europejskiej mody. Szczególnie wokół dzielnicy Brera turyści mogą podczas spacerów spotkać światowej sławy projektantów a także modelki. Jednak oprócz wielu butików i galerii, jest to także miasto kultury i sztuki. Można zwiedzić tu liczne muzea a także wiele pomników i obiektów sakralnych. Będąc w Mediolanie nie należy zapomnieć o dwóch atrakcyjnych miejscach jak klasztor w Pavi a także Muzeum historyczne, w którym możemy dowiedzieć się ciekawych informacji na temat tworzenia wina.

Bilety lotnicze do Mediolanu już w cenie 24 złote za odcinek oferuje Ryanair. Lot będzie realizowany z Wrocławia. W najnowszych promocjach tej linii do Mediolanu możemy polecieć także z Łodzi. Dodatkowo z Wrocławia możemy zrealizować lot do Brukseli, a także do innego włoskiego miasta-Bolonii.

Bolonia to przepiękne miasto zlokalizowane na północy kraju nad Padem. Ludzi spędzających wczasy czeka tu mnóstwo atrakcji turystycznych. Przede wszystkim są to ruiny rzymskich budowli, bazylika San Petronio, romańska katedra, gotyckie kościoły- w tym najsłynniejszy kościół świętego Franciszka, a także pałace pochodzące z renesansu.

Bolonia stanowi ważne centrum turystyczne, ale także i przemysłowe, handlowe i gospodarcze. Kuchnia włoska na całym świcie uchodzi za bardzo wybitna, jednak tutaj najlepiej jej niesamowity charakter. Przez niektórych przekornie nazywana jest La Grass-czyli tłusta, gdyż mimo że jest wyśmienita niestety jest także bardzo kaloryczna.

MediolanOprócz Bolonii i Mediolanu Ryanair zachęca także podróże w głąb Włoch, zachęcając do zakupów biletów lotniczych do Trapani, maleńkiego miasteczka na Sycylii. Sycylia nazywana jest perłą południa. Przede wszystkim za jej nietypowy klimat i typowo włoską atmosferę. Tutaj znajduje się jedyny czynny wulkan-Etna, a także jedno z najpiękniej ukwieconych miast- Taormina.

Bukując bilety w Ryanairze warto płacić kartą Mastercard Prepaid, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Tanie linie lotnicze maja jedną wadę, że zwykle płaci się także za dodatkowy bagaż, stąd najbardziej opłaca się podróżować tylko z bagażem podręcznym.

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts