13

Thursday, August

WWW survivaltech PL

Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter
 /  / Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter
Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Łodzie motorowe czarter i czarter Grecja

Czarter łodzi motorowodnych w Grecji

Niesamowicie urokliwe widoki, wspaniała kuchnia i przyjaźni ludzie, tak w kilku słowach można opisać Grecję. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na wakacje, to czarter Grecja może być jednym z nich. Jest to kraj przyjazny dla żeglarzy, leżący nad Morzem Śródziemnym.

Grecja to dziesiątki wysp do zwiedzenia, z których każda ma swoją własną historię, oraz niezliczone zabytki greckiej kultury, stanowiące kolebkę europejskiej cywilizacji. To też gorący, śródziemnomorski klimat oraz niebywale czysta woda, umożliwiająca podziwianie podmorskich krajobrazów.

Decydując się na łodzie motorowe czarter należy pamiętać, że sezon tam trwa od kwietnia do października. Należy też wziąć pod uwagę kiedy wieje Meltemi, czyli bardzo silny wiatr, charakterystyczny dla Morza Egejskiego. W większości portów opłaty za postój są bardzo małe, jeśli w ogóle jakieś są, a czartery jachtów zazwyczaj są bardzo dobrej jakości.

Najpopularniejsze kierunki żeglugi to Cyklady, Zatoka Sarońska czy też Wyspy Jońskie. Każdy wybór jest dobry, i na każdy trzeba zarezerwować sporo czasu, jeśli nie chcemy wyjechać z niedosytem.

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts