13

Thursday, August

WWW survivaltech PL

Podróże przed świętami
 /  / Podróże przed świętami
Podróże przed świętami

Podróże przed świętami

Podróże przed świętami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy11.jpgOkres przedświąteczny nie jest najwyraźniej przygotowany do tego, co się dzieje, to znaczy do zwiększonej liczby podróżnych próbujących przemieszczać się po kraju. Nasza turystyka musi się jeszcze wiele nauczyć, by osiągnąć standardy, do jakich powinniśmy być przyzwyczajeni.

Wystarczy wyobrazić sobie próbę przejechania przed świętami połowy Polski na przykład z dwiema przesiadkami. Turystyka teoretycznie dopuszcza taką możliwość, ba, nawet podpowiada, jak ekonomicznie połączyć transport. Pięknie, prawda? Otóż rzeczywistość niestety pokazuje, że tak nie jest. Wystarczy chwila opóźnienia jednego środka transportu i już po podróży. Koniec jazdy, najwyraźniej trzeba wracać do domu.
Oczywiście pojawiają się zmiany pozytywne i turystyka często nas zaskakuje, niemniej jednak, biorąc pod uwagę ogół sytuacji, dobrze nie jest i zapewne będziemy jeszcze długo czekać na osiągnięcie standardów europejskich. Czas pokaże, czy kiedyś będziemy mieli się czym pochwalić przed Europą. Obyśmy mieli taką możliwość.
——————————
źródło: www.zagrywajmy.pl

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts