13

Thursday, August

WWW survivaltech PL

Pokoje Wisła tanie noclegi
 /  / Pokoje Wisła tanie noclegi
Pokoje Wisła tanie noclegi

Pokoje Wisła tanie noclegi

Pokoje Wisła tanie noclegi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Beskid Śląski – Wisła

Beskid Śląski jest częścią Karpat Zachodnich i umiejscowiony jest na południu Polski.
Cały Beskid Śląski to piękny region. Góry nie są wysokie, najwyższy szczyt po stronie polskiej to Skrzyczne (1257 m.n.p.m) oraz nieco niższa Barania Góra (1220 m n.p.m.), ale dzięki temu można bez większych problemów uprawiać rekreacyjną turystykę górską.
Wśród miast i wsi regionu do najbardziej uczęszczanych trzeba zaliczyć Ustroń, Szczyrk i Wisłę.

Ustroń ze względu na mikroklimat jest w dużej mierze miastem sanatoryjnym. Ciekawy kształt budynków-piramid przyciąga uwagę już z daleka, ponieważ wszystkie stoją na wzniesieniach.
Szczyrk to miasto przede wszystkim dla narciarzy. Znajdują się tam specjalnie zbudowane trasy narciarskie i snowboardowe, tory saneczkowe, a także łagodne stoki dla początkujących narciarzy, natomiast typowo rekreacyjnym miastem, w którym chętnie turyści spędzają wolny czas jest Wisła.

Turystyka w mieście trwa cały rok. Latem można kąpać się w rzece, zwiedzać, a także spacerować po okolicy. Zimą, jeździć na nartach i sankach.
Ponieważ jest to miasto turystyczne, nie brak tu hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych. Wszystkie są wygodnie i ładnie urządzone, posiadają balkony z cudownymi widokami na góry. Gospodarstwa prywatne, trudniące się przyjmowaniem turystów oferują tanie pokoje Wisła tanie noclegi oferuje wszystkim tym, którzy decydują się na dłuższy pobyt. Najlepiej rezerwować pokoje dużo wcześniej, to wtedy mamy gwarancję, że cena nie ulegnie zmianie. O cenie również decyduje termin rezerwacji. W kwaterach prywatnych można skorzystać z kuchni, więc problem z przygotowaniem posiłków nie istnieje.

Beskid Śląski oraz miasta regionu, obfitują również w zabytki i muzea, które z pewnością warto zwiedzić.

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts