29

Wednesday, January

WWW survivaltech PL

Pomorze zachodnie ? labirynty hortulus spectabilis
 /  / Pomorze zachodnie ? labirynty hortulus spectabilis
Pomorze zachodnie ? labirynty hortulus spectabilis

Pomorze zachodnie ? labirynty hortulus spectabilis

Pomorze zachodnie ? labirynty hortulus spectabilis
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

wyjazdy integracyjne (4)Na Pomorzu Zachodnim niedaleko Dobrzycy umiejscowione są cudownej urody ogrody?spektakularny zwłaszcza jest ogród zajmujący powierzchnię ponad 5 hektarów w kształcie labiryntu ? Hortulus Spectabilis. W bliskim sąsiedztwie są także inne ogrody a zwłaszcza tematyczne np. ogród japoński, francuski, śródziemnomorski, rosarium?
Labirynt został uformowany z tysięcy specjalnie przystrzyżonych grabów. Naprawdę można się w nim nieźle zagubić niczym w mitologicznym labiryncie króla Minosa ? i nie wiadomo czy w jego środku jest ukryty Minotaur czy jakieś inne indywiduum. Na szczęście w wybudowanej niedaleko ponad dwudziestometrowej wieży może zawsze stanąć ktoś, kto z góry będzie obserwował nasza wędrówkę po ścieżkach labiryntu i naprowadzi nas na te właściwe, które prowadzą do wyjścia. Jeszcze do niedawna wierzono, że przejście tymi alejkami i dotarcie do celu zapewni płodność i powodzenie, wiec warto było się o to pokusić. Niedaleko jest też mini labirynt przeznaczony dla dzieci.
Będąc w tym regionie warto także pojechać do Trzęsacza ? tutaj z platformy widokowej można oglądać ruiny piętnastowiecznej świątyni, którą ludziom odebrało morze?

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts