04

Saturday, July

WWW survivaltech PL

Romantyczny weekend w kraju?
 /  / Romantyczny weekend w kraju?
Romantyczny weekend w kraju?

Romantyczny weekend w kraju?

Romantyczny weekend w kraju?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

szkola-paralotniowa-8Dylemat ? gdzie zaprosić ukochaną na romantyczny weekend z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy walentynek? W naszym kraju jest takich miejsc całkiem sporo, wszystko zależy od tego, co lubimy, co dla nas znaczy ?romantyczny? czy w końcu ile chcemy na taki weekend wydać ciężko zarobionych pieniążków? podpowiadamy kilka takich miejsc:
1. Zakopane to jedno z takich miejsc ? czy to w porze zimowej czy letniej zachwycające krajobrazy górskie i samo miasto warte jest spędzić w nim taki romantyczny weekend; można np. zwiedzić Willę Kolibę i poczuć atmosferę artystycznego światka z końca XIX wieku?
2. Zamek konturów krzyżackich w Gniewie ? można tutaj odpocząć od miasta, tłumów ludzi w wielkich galeriach i restauracjach; zamek obecnie został zamieniony na jeden z najciekawszych hoteli ze SPA ja uzi, z organizowanymi tutaj turniejami rycerskimi itp.;
3. Kilkanaście km od Krakowa niedaleko Ojcowa jest czternastowieczna warownia, która jest doskonałym miejscem nie tylko na taki romantyczny weekend, ale nawet na ślub i wesele; jest tu niewielki cudowny kościółek; można wejść w atmosfera dawnych wieków słuchając koncertów muzyki dawnej, biorąc udział w pikniku staropolskim czy pojeździć konno po okolicy?

Zobacz także pozostałe teksty o turystyce:

About the author:

Related posts